0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Germany
بوندس‌لیگا
Borussia Dortmund
۴
۰
Eintracht Frankfurt
Finished
۲۳:۰۰
Iran
لیگ برتر خلیج فارس
Sanat Naft Abadan FC
۱
۲
GOL Gohar Sirjan FC
Finished
۱۶:۰۰
FC Nassaji Mazandaran
۰
۰
پارس جنوبی جم
Finished
۱۵:۳۰
پیکان
۱
۲
فولاد خوزستان
Finished
۱۵:۳۰
Shahin Bushehr FC
۳
۱
Machine Sazi Tabriz
Finished
۱۶:۱۵
Tractor Sazi Tabriz FC
۳
۱
Saipa FC
Finished
۱۵:۰۰
Egypt
Premier League
Al-Ahly Cairo
۳
۰
Al-Masry
Finished
۲۱:۴۵
Austria
بوندس‌لیگا
ردبول زالتسبورگ
۲
۳
لاسک لینتس
Finished
۲۱:۳۰
Denmark
Superligaen
Esbjerg FB
۱
۰
FC Copenhagen
Finished
۲۱:۳۰
Belgium
A دسته یک
KAS Eupen
۲
۳
KAA Gent
Finished
۲۳:۰۰
Turkey
سوپر لیگ
Istanbul Basaksehir FK
۱
۰
بشیکتاش
Finished
۲۰:۳۰
Australia
A-League
Adelaide United FC
۲
۰
Central Coast Mariners FC
Finished
۱۲:۰۰
Romania
Liga 1
FC Cfr 1907 Cluj
۰
۰
FC Viitorul Constanta
Finished
۲۱:۳۰
FC Chindia Targoviste
۱
۲
FC Voluntari
Finished
۱۹:۰۰
Netherlands
دسته اول
De Graafschap
۲
۰
رودا
Finished
۲۲:۳۰
ان‌ای‌سی نایمخن
۲
۰
هلموند اسپورت
Finished
۲۲:۳۰
آلمیره سیتی
۰
۱
کامبور
Finished
۲۲:۳۰
فولندام
۱
۱
تل استار
Finished
۲۲:۳۰
SBV Excelsior
۳
۳
یونگ آزد آلکمار
Finished
۲۲:۳۰
اوس
۱
۳
دوردرچت
Finished
۲۲:۳۰
اف‌سی آیندهوون
۱
۱
Jong Psv Eindhoven
Finished
۲۲:۳۰
دن بوش
۳
۲
یونگ اوترخت
Finished
۲۲:۳۰
Saudi Arabia
Saudi Professional League
الشهاب کی‌اس‌ای
۲
۴
AL Nassr FC
Finished
۱۸:۵۵
AL Wehda FC
۲
۰
ال اهلی سعودی
Finished
۲۰:۵۵
AL Adalh FC
۰
۰
التعاون
Finished
۱۶:۰۰
Croatia
1. HNL
NK Lokomotiva Zagreb
۲
۰
NK Istra 1961
Finished
۲۰:۳۰
India
لیگ برتر
Mohun Bagan AC
۶
۲
Neroca FC
Finished
۱۵:۰۰
Ireland
Premier Division
Dundalk FC
۱
۰
Derry City
Finished
۲۳:۱۵
Cork City FC
۰
۱
Shelbourne FC
Finished
۲۳:۱۵
ST Patricks Athletic
۰
۱
Waterford FC
Finished
۲۳:۱۵
Finn Harps
۱
۰
Sligo Rovers
Finished
۲۳:۳۰
Spain
لالیگا ۲
RC Deportivo La Coruna
۲
۲
Girona FC
Finished
۲۳:۳۰
Russia
FNL Cup
FC Rotor Volgograd
۲
۲
Fc Kamaz Naberezhnye Chelny
Finished
۱۱:۳۰
FC Khimki
۲
۱
Rodina Moscow
Finished
۱۷:۰۰
FK Yenisey Krasnoyarsk
۰
۴
Russia
Finished
۱۴:۱۵
FC Fakel Voronezh
۲
۱
FC Ural Yekaterinburg
Finished
۱۹:۴۵
India
Indian Super League
Odisha FC
۲
۱
Northeast United FC
Finished
۱۷:۳۰
England
قهرمانی
Hull City
۴
۴
Swansea City
Finished
۲۳:۱۵
International Clubs
Copa Sudamericana
Zamora FC
۱
۰
Plaza Colonia
Finished
۰۱:۴۵
CA Independiente
۱
۰
Fortaleza EC CE
Finished
۰۴:۰۰
Cusco FC
۲
۰
Audax Italiano La Florida
Finished
۰۴:۰۰
France
ملی
پو
۳
۰
SC Toulon
Finished
۲۲:۳۰
ویلفرانچ
۰
۰
Red Star FC
Finished
۲۰:۳۰
Le Puy Foot 43 Auvergne
۱
۰
Gazelec FC Ajaccio
Finished
۲۲:۳۰
US Creteil
۱
۳
کووییی- روان متروپل
Finished
۲۲:۳۰
کنکارنو
۳
۰
ای‌اس لیون دوشر
Finished
۲۲:۳۰
لاوال
۱
۰
بزیه
Finished
۲۲:۳۰
آمریکا آورانشز یو اس ام
۱
۰
سو شولت
Finished
۲۲:۳۰
FC Bastia Borgo
۱
۰
بولون
Finished
۲۲:۳۰
دونکرک
۳
۴
بورگ آن برس پرونا
Finished
۲۲:۳۰
Morocco
Botola
Ittihad Tanger
۲
۱
FUS Rabat
Finished
۱۹:۳۰
Mouloudia Club of Oujda
۱
۰
Rapide Club Oued Zem
Finished
۲۱:۳۰
Germany
2. Bundesliga
هایدنهایم اف سی ۱۸۴۶
۲
۲
1. FC Nuremberg
Finished
۲۱:۰۰
FC ST Pauli
۰
۰
SG Dynamo Dresden
Finished
۲۱:۰۰
Wales
Cymru Premier, Championship Round
Connahs Quay Nomads FC
۴
۰
Caernarfon Town FC
Finished
۲۳:۱۵
Bala Town FC
۱
۱
THE New Saints FC
Finished
۲۳:۳۰
France
لیگ ۲
اورلئان
۰
۳
آژاکسیو
Finished
۲۲:۳۰
Paris FC
۱
۰
AC Le Havre
Finished
۲۲:۳۰
اوسر
۰
۰
FC Chambly Oise
Finished
۲۲:۳۰
SM Caen
۰
۱
تروا
Finished
۲۲:۳۰
والنسین
۳
۲
سوشو مونتبلیر فرانسه ( باشگاه فوتبال)
Finished
۲۲:۳۰
Grenoble Foot 38
۳
۱
Chamois Niort FC
Finished
۲۲:۳۰
Le Mans FC
۰
۰
Rodez Aveyron
Finished
۲۲:۳۰
Italy
B دسته
Pescara Calcio
۱
۲
AS Cittadella
Finished
۲۳:۳۰
Scotland
قهرمانی
Alloa Athletic
۰
۰
Dundee United
Finished
۲۲:۳۵
Turkey
لیگ ۱
Altinordu FK
۲
۲
Osmanlispor FK
Finished
۱۹:۳۰
Greece
Super League 2
Ergotelis
۱
۰
Apollon Larissa FC
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
جام شمال شرقی
Santa Cruz FC PE
۱
۰
ABC FC RN
Finished
۰۲:۳۰
Thailand
Thai League 1
Samut Prakan City FC
۱
۱
Chiangrai United
Finished
۱۶:۳۰
Sudan
Premier League
Khartoum Alwatni
۰
۱
Ahli Marawi
Finished
۲۰:۰۰
Ecuador
LigaPro Primera A, First stage
Independiente Del Valle
۲
۱
Mushuc Runa SC
Finished
۲۳:۳۰
Peru
Primera Division, Apertura
Club Sportivo Cienciano
۵
۲
Deportivo Llacuabamba
Finished
۲۳:۳۰
Brazil
Copa do Brasil
EC Novo Hamburgo RS
۱
۲
AA Ponte Preta SP
Finished
۰۱:۴۵
Afogados Ingazeira PE
۳
۰
Atletico Acreano AC
Finished
۰۳:۰۰
SAO Raimundo RR
۲
۲
Cruzeiro EC MG
Finished
۰۴:۰۰
Israel
Liga Bet North A
Beitar Naharia
۲
۱
FC Zeirey Tamra
Finished
۱۲:۳۰
FC Tzeirei Kfar Kanna
۳
۰
Hapoel Tuba-zangariyye
Finished
۱۶:۰۰
India
لیگ برتر، دسته دو
Bhawanipore Fc
۴
۲
Bengaluru FC II
Finished
۱۲:۳۰
International Clubs
CAF Super Cup
اسپرانس تونس
۱
۳
EL Zamalek
Finished
۱۹:۳۰
International Clubs
Copa Libertadores, Qualification
Sporting Cristal
۲
۱
Barcelona SC
Finished
۰۴:۰۰
Kuwait
لیگ برتر کویت
AL Tadhamon
۱
۳
Al-Salmiya SC
Finished
۱۹:۴۵
AL Nasr SC
۱
۰
Al-Shabab
Finished
۱۷:۱۵
Scotland
Challenge Cup
Partick Thistle
۱
۲
Raith Rovers
Finished
۲۳:۱۵
Finland
Suomen Cup, Group A
Hifk
۱
۱
FC Inter Turku
Finished
۱۹:۳۰
Uganda
Cup
Dove Fc
۲
۱
Water FC
Finished
۱۶:۳۰
Mbarara FC
۹
۰
Fhl Fc
Finished
۱۶:۳۰
Bright Stars Fc
۰
۰
Free Stars FC
Finished
۱۶:۳۰
Bulgaria
First Professional League
FC Tsarsko Selo Sofia
۱
۰
FC Vitosha Bistrica
Finished
۱۸:۳۰
Poland
Ekstraklasa
KS Lechia Gdansk
۱
۰
پیاست گلیویتسه
Finished
۲۳:۰۰
KS Gornik Zabrze
۲
۰
MKS Arka Gdynia
Finished
۲۰:۳۰
International Clubs
دوستانه - باشگاهی
AFC Unirea 1924
۱
۳
LPS Cetate Deva
Finished
۱۲:۳۰
Madura United
۲
۴
Persebaya Surabaya
Finished
۱۲:۰۰
Oborishte Panagyurishte
۳
۱
FK Atletik Kuklen
Finished
۱۶:۳۰
Chelyabinsk Youth
۱
۴
Metallurg Magnitogorsk
Finished
۱۲:۳۰
Persik Kediri
۳
۰
Bhayangkara FC
Finished
۱۵:۳۰
IFK Norrkoping
۴
۲
Breidablik
Finished
۱۶:۳۰
GKS Katowice
۱
۲
Puszcza Niepolomice
Finished
۱۳:۳۰
SV Ried
۲
۰
FK Dukla Prague
Finished
۱۶:۳۰
Fk Mlada Boleslav B
۱
۱
Fc Viktoria Plzen Ii
Finished
۱۴:۳۰
Nomme JK Kalju
۰
۲
FC Nomme United
Finished
۲۱:۰۵
FC Chelyabinsk
۵
۲
Torpedo Miass
Finished
۱۰:۰۰
FC Zorkij Krasnogorsk
۲
۳
FK Kolomna
Finished
۱۲:۳۰
FC Spartak Nalchik
۰
۳
Dinamo Stavropol
Finished
۱۳:۳۰
MFK Skalica
۱
۱
1.SK Prostejov
Finished
۱۵:۳۰
Stromsgodset IF
۰
۵
Bodo/Glimt
Finished
۱۷:۰۰
Fc Van
-
-
FC Ararat-Armenia 2
Cancelled
۱۱:۳۰
Redlands United FC
-
-
Toowong
Cancelled
۱۲:۳۰
Acs Foresta Suceava
-
-
Csm Bucovina Radauti
Cancelled
۱۳:۳۰
FC Urartu 2
-
-
FC Alashkert 2
Cancelled
۱۳:۳۰
Fc Zorya Lugansk U21
-
-
VPK Agro Magdalinovka
Cancelled
۱۳:۳۰
Hirnyk Kriviy Rih
۴
۰
Tavriya Simferopol
Finished
۱۴:۳۰
Neman 2
-
-
FC Slonim
Finished
۱۴:۳۰
Fk Kyustendil
۲
۰
FK Septemvri Simitli
Finished
۱۵:۳۰
Podhale Nowy Targ
۰
۰
ZKS Stal Stalowa Wola
Finished
۱۵:۳۰
NK Medimurje Cakovec
-
-
NK Rudes
Cancelled
۱۶:۰۰
Ranheim
-
-
Byaesen
Cancelled
۱۸:۴۵
SK Senco Doubravka
-
-
Tj Jiskra Domazlice
Finished
۱۹:۳۰
Sv Feldbach
-
-
SV STRASS
Cancelled
۲۰:۳۰
FC Union RB Weinland Gamlitz
-
-
TUS Bad Gleichenberg
Cancelled
۲۰:۳۰
Hinna
-
-
Egersunds
Cancelled
۲۱:۰۰
Union Sv Kainbach-honigtal
۰
۴
SV Dobl
Finished
۲۱:۰۰
Young Violets FK Austria Wien
۱
۳
SK Austria Klagenfurt
Finished
۲۱:۰۰
TSV Schott Mainz
۷
۰
TSV Gau-Odernheim
Finished
۲۱:۳۰
SV Donau
۴
۱
FC Rohrendorf
Finished
۲۱:۳۰
Simmeringer SC
۲
۰
FC Mistelbach
Finished
۲۱:۳۰
SC Neusiedl
۱
۲
SC St Margarethen
Finished
۲۱:۳۰
Asko Wolfnitz
۳
۳
St Jakob Ros
Finished
۲۱:۳۰
Ks Row 1964 Rybnik
۲
۱
Unia Ksiazenice
Finished
۲۱:۳۰
SC St Ruprecht/Raab
-
-
LUV Graz
Cancelled
۲۳:۳۰
Netherlands
لیگ
VVV Venlo
۱
۰
Heracles Almelo
Finished
۲۲:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga North
FC St. Pauli II
۱
۲
VfB Luebeck
Finished
۲۱:۰۰
Austria
Steirer Cup
SV Pachern
۲
۲
TUS Rein
Finished
۲۱:۳۰
Israel
لیگ الف جنوبی
حکواخ آمیدار رمت گن
۰
۱
Maccabi Shaaraim
Finished
۱۵:۰۰
Hapoel Marmorek FC
۱
۰
AS Nordia Jerusalem
Finished
۱۴:۱۵
Shimshon Kafr Qasim
۴
۰
Maccabi Herzliya
Finished
۱۵:۰۰
مکابی کابیلیو یافا
-
-
FC Holon Yirmiyahu
Cancelled
۱۴:۴۵
Argentina
Campeonato De Reserva De Primera Division
Patronato Res.
۲
۲
CA Union Santa Fe Reserve
Finished
۱۵:۳۰
Velez Sarsfield Reserve
۳
۱
Godoy Cruz AT Res.
Finished
۱۵:۳۰
Rosario Central Res.
۲
۱
Gimnasia de La Plata
Finished
۱۵:۳۰
Estudiantes de LP
۱
۲
Defensa Y Justicia
Finished
۱۵:۳۰
Independiente Res.
۰
۲
Arsenal FC
Finished
۱۵:۳۰
Colon de Santa Fe
۰
۱
Racing Club
Finished
۱۵:۳۰
CA Talleres de Cordoba
۱
۱
San Lorenzo de Almagro Res.
Finished
۱۵:۳۰
Spain
لالیگا
CF Valencia
۲
۲
Atletico Madrid
Finished
۲۳:۳۰
Costa Rica
Primera Division, Clausura
Municipal Perez Zeledon
۳
۳
AD Santos De Guapiles
Finished
۰۳:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga West
Fortuna Dusseldorf II
۳
۳
Borussia Dortmund II
Finished
۲۱:۳۰
Borussia Monchengladbach II
۰
۱
Bonner SC
Finished
۲۲:۰۰
SC Fortuna Cologne
۱
۰
SV Lippstadt 08
Finished
۲۲:۰۰
Germany Amateur
Regionalliga Northeast
Hertha BSC II
۲
۰
ZFC Meuselwitz
Finished
۲۱:۳۰
Cyprus
1st Division
Ethnikos Achnas
۰
۱
اولیمپیاکس نیکوسیا
Finished
۲۰:۳۰
Switzerland
Challenge League
Grasshopper Club Zurich
۰
۱
SC Kriens
Finished
۲۲:۳۰
Germany Amateur
بوندس‌لیگا زنان
هوفنهایم
۲
۵
VfL Wolfsburg
Finished
۲۱:۴۵
Colombia
Primera B, Apertura
Union Magdalena
۱
۱
Deportes Quindio
Finished
۰۴:۱۰
Israel
Liga Alef North
Hapoel Kafr Kanna
۰
۰
Maccabi Ironi Kiryat Ata
Finished
۱۳:۳۰
Hapoel Herzelia
۰
۰
SC Haifa Robbie Shapira
Finished
۱۴:۳۰
Argentina
Torneo Regional Federal Amateur
Rivadavia de Lincoln
۱
۲
Ca Argentino Pergamino
Finished
۰۳:۳۰
Czech Republic
لیگ ۱
SK Dynamo Ceske Budejovice
۳
۰
FK Mlada Boleslav
Finished
۲۰:۳۰
South Africa
Premier League
Stellenbosch FC
۱
۰
Supersport United
Finished
۲۱:۳۰
Ghana
Premier League
Legon Cities FC
۱
۱
Accra Great Olympics
Finished
۲۲:۳۰
Eleven Wonders FC
۲
۱
King Faisal
Finished
۱۸:۳۰
Belgium
First Division B, Second stage
K Beerschot VA
۲
۱
Oud-Heverlee Leuven
Finished
۲۳:۰۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 1
Ci Group Buca
۴
۰
Manisaspor
Finished
۱۴:۰۰
Cankaya FK
۲
۱
68 Aksaray Belediyespor
Finished
۱۴:۰۰
Israel
Liga Bet South B
SC Beer Sheva
۳
۲
Sport Cluv Shicun Hamizrah
Finished
۱۴:۰۰
FC Beitar Yavne
۲
۱
SC Hapoel Lod
Finished
۱۴:۳۰
Hapoel Ironi Gedera
۰
۳
Ironi Modiin
Finished
۱۳:۰۰
Maccabi Ironi Netivot
۰
۰
MS Ironi Kuseifa
Finished
۱۵:۰۰
England
لیگ برتر
Wolverhampton Wanderers
۰
۰
Leicester City
Finished
۲۳:۳۰
Greece
U19 Super League 2
Panachaiki
۱
۵
Apollon Smirnis
Finished
۱۵:۰۰
France
لیگ ۱
AS Monaco
۱
۰
Montpellier Hsc
Finished
۲۳:۱۵
Australia
U20 Queensland National Premier League
Redlands United FC
-
-
Lions FC
Cancelled
۱۲:۳۰
Thailand
Thai League 2
Chainat FC
-
-
Phrae United
Finished
۱۵:۳۰
Germany
3. Liga
SC Preussen 06 Munster
۰
۰
FC Wurzburger Kickers
Finished
۲۱:۳۰
Ireland
Leinster Senior League, Senior Division
Inchicore Athletic FC
-
-
Dublin University FC
Cancelled
۲۳:۰۰
Wales
Cymru Premier, Relegation Round
Aberystwyth Town FC
۵
۳
Airbus UK Broughton FC
Finished
۲۳:۱۵